This listing is inactive!

If you own this listing and want to activate it again?

Please login to your account here.

Noka Event

+355663030678

-

Visit Site

Description

Ju sherbejme me tavolina karrige stola tenda me qera per rastet tuaja familjare si dasma ditelindje fejesa mbremje festive si dhe me raste te tjera .Ju sherbejme me materiale mjaft cilesore dhe me cmime konkuruese .Transporti falas.Per me shume informacione na kontaktoni ne numrat tane te telefonit "0683543516" "0692100796" ose ne e-mail: nokaevent02@gmail.com Facebook: Noka Event-Tavolina karrige tenda me qera

JU MIRPRESIM

Gallery